Võta meiega ühendust

Aadress:

Lasteaia 7

Linn:

Kuressaare, 93813

Check-In:

15:00

Check-Out:

12:00

E-mail:

hello@hotelnospa.ee

Telefon:

+372 5598 3353

Korduma kippuvad küsimused

Kui Sa ei leia siit oma küsimusele vastust, siis võta meiega ühendust Messengeri nupu kaudu, e-mailil hello@hotelnospa.ee või telefonil +372 5598 3353. 

Pikemaajalise peatumise või grupimajutuse korral võta meiega ühendust sales@hotelnospa.ee.

 

Visit Saaremaa poolt välja antud märgisega “Siin on COVID-19 turvaline” kinnitame, et järgime meie tegutsemisvaldkonnale kehtestatud Vabariigi Valitsuse korraldusi ja Terviseameti juhiseid, hoiame end nende järgimiseks infoga pidevalt kursis ning aitame külastajatel täita kohapeal viiruse vältimise reegleid.

Kuidas saan toa broneerida?

Kliki nupule ’’broneeri tuba’’, vali sobiv kuupäev, täida vajalikud lüngad ning seejärel saate koheselt majutuse ära tasuda. Kui valite flexible toa, siis toimub makse automaatselt alles tühistamisperioodi lõpus, mis on 24h enne check-in'i. Soovitame teha check-in'i e-maili kaudu tulnud lingil, siis ei pea te iseteeninduskioskis oma andmeid enam lisama. Päev enne majutust saadame Teie e-mailile toa numbri ja koodi, millega saate siseneda peauksest ja oma toa uksest.

Kas võin lemmiklooma kaasa võtta?

Muidugi! Lisandub ühekordne tasu (10€) lemmiklooma eest olenemata ööde arvust.

Mis kellast on check-in ja check-out?

Check-in algab kell 15:00 ning check-out on hiljemalt kell 12:00 mil Teie toakood lõpetab automaatselt kehtivuse.

Mis lisateenuseid hotell pakub?

Hotellis on saadaval laste- ja täiskasvanute joogatreeningud, interaktiivne laste mängunurk, lounge ala TV ja mugavate diivanitega, ühiskasutatav köök, Bikeep elektritõukeratta rent ning meist 2 min jalutuskäigu kaugusel Arensburg Boutique Hotel & Spa’s on võimalik kasutada soodushinnaga basseine ja saunasi ning broneerida hoolitsusi.

Kas saan hotelli juures parkida?

Lossi tänavalt keerates Anton Lutsu tänavale leiate hotelli parkla, mis on meie külalistele tasuta.